Będziemy trenować podczas Slow Weekendu

_dsc6477modified

Kochani, już w tą niedzielę widzimy się na Slow Weekend 6. Kupuj Lepsze Prezenty! który odbędzie się w Soho Factory. Poprowadzę dwa treningi w strefie fit:

11:30 POWER STRETCH 30 min – wszechstronne zajęcia oparte na ćwiczeniach rozciągających nogi i kręgosłup, wymagających aktywnej pracy mięśni, wzmacniających i poprawiających balans. Podczas treningu wzmacniamy mięśnie brzucha, plecy, ręce i nogi. Pracujemy także nad właściwym balansem, żeby być w stanie w praktyce wykorzystywać nasze umiejętności (np podnosić wysoko nogi, robić mostki ze stania, itp). Uczymy się oddychać przy wysiłku, żeby prawidłowo dotleniać mięśnie i tym samym wspomagać ich pracę.

12:15 STRETCHING 30 min – wszechstronne zajęcia oparte na ćwiczeniach rozciągających nogi i kręgosłup, łączą w sobie elementy zaczerpnięte z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Oparte są na gruntownej znajomości anatomii i pozwalają znaleźć przyczyny, dla których rozciąganie w wielu przypadkach nie przynosi pożądanych rezultatów.

Zabierzcie ze sobą strój sportowy oraz swoje maty! <3

30 minut to mało, aby w pełni popracować nad wszystkimi partiami ciała. Ale wystarczy, żeby zobaczyć o co chodzi :)

fot. Piotr Wdowka