Nowa grupa – stretching we wtorki na Mokotowie!

20170609_132537mw

Już 4 lipca, we wtorek, startuje zupełnie nowy stretching w naszej nowej lokalizacji – OLL Centrum Kultury i Tańca. Zajęcia zaczną się o g. 17:30 i potrwają 90 minut. Poziom open zapewni każdemu odpowiednią ilość pracy, w zależności od Waszych możliwości. Bo wiecie: #kamawyginaludzi (y)

Zapisujcie się pisząc na DanceUp Kama Nienaltowska lub mailowo na info@danceup.pl. Ilość miejsc ograniczona!

W skrócie:
CO: stretching open level
KIEDY: co tydzień we wtorki, g.17:30, 90 minut
GDZIE: OLL Centrum Kultury i Tańca, al. Niepodległości 19/14, metro Wilanowska

A jeżleli raz w tygodniu to mało i chcecie więcej i częściej, wtorkowy stretching doskonale komponuje się także z zajęciami w:
* poniedziałek w Loocas Dance Center o godz. 21:00
* środę w Loocas Dance Center o godz 21:00
* piątek w OLL Centrum Kultury i Tańca o godz. 19:00

☀️ Na wszystkie zajęcia obowiązuje ten sam karnet. ☀️

Macie pytania? Ślijcie wiadomość prywatną na DanceUp Kama Nienaltowska lub piszcie na maila: info@danceup.pl
****************************************************

SAVE THE DATE: Wtorek. 4 lipca. 17:30. STARTUJEMY!!!

****************************************************
PROGRAM:
Zajęcia przygotowane przez Kamę Nienałtowską, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat anatomii ciała łączą w sobie elementy gimnastyki, tańca, fitnessu, pilatesu, jogi, technik cyrkowych (szkoła mongolska) i fizjoterapeutycznych. Ułożone zostały w odpowiedni sposób tak, aby zwiększyć zakres ruchu, wzmocnić ciało i wpłynąć na poprawienie świadomości i precyzji ruchu. Poparte gruntowną znajomością anatomii, pozwalają znaleźć przyczyny, dla których rozciąganie w wielu przypadkach nie przynosi wymarzonych rezultatów. To także doskonała okazja, by odpocząć i rozruszać się po całym tygodniu pracy i zwiększyć komfort naszego codziennego życia. Zapobiec niektórym rodzajom bólu pleców, wzmocnić mięśnie i znaleźć alternatywę dla siedzącego trybu życia. Dla wszystkich tych, którzy tańczą lub ćwiczą, będą doskonałą okazją by popracować nad techniką ruchu i izolacjami poszczególnych partii ciała. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na zdrowie, kondycję i rzeźbią sylwetkę.

Na zajęciach prowadzonych przez Kamę nie tylko ćwiczymy, ale także dowiadujemy się, jak funkcjonuje nasz organizm, jak słuchać i pracować w zgodzie z własnym ciałem. Uczymy jak rozciągać się dbając o bezpieczeństwo i zdrowie stawów i kręgosłupa. Rozciągamy mięśnie, ścięgna, poprawiamy nawilżenie stawów, wzmacniamy kondycję i udowadniamy sobie, że możemy więcej. Widoczne rezultaty, to najlepsza możliwa satysfakcja!

Niezależnie od tego, czy jesteście zawodowcami i rozciągacie się od dawna, czy dopiero chcecie zacząć – zajęcia open level przygotowane zostały tak, by każdy mógł ćwiczyć na swoim poziomie.
****************************************************

Do porozciągania! ♥