Kilka słów o postanowieniach noworocznych

dsc_0140done2017mw

Nowy rok obfituje w dziesiątki postanowień, które bardzo często kończą się… w styczniu. Kto z was może szczerze powiedzieć, że 1 stycznia nigdy nie powiedział sobie: przejdę na dietę, zacznę regularnie trenować, będę się wreszcie rozciągać, zrobię szpagat, pójdę na masaż, żeby nie bolały mnie już plecy, nauczę się ładnego mostka, wreszcie będę mieć sześciopak na brzuchu…

I co? I mija 2014, 2015, 2016… a my wciąż tylko postanawiamy, nic/niewiele z tym robimy, wyrzucamy sobie słabą wolę i z roku na rok tracimy nadzieję. Dlatego chciałabym, żebyśmy w tym roku nie rzucali hasłami w stylu “nowy rok – nowa/nowy ja” tylko żebyśmy się wzajemnie zmotywowali. Dlatego postanowiłam wesprzeć wspaniałe wydarzenia, które już są na Facebooku, nie robić kolejnego i podkreślić jedną najważniejszą rzecz:

W KUPIE SIŁA!!! <3

Im nas więcej, tym lepiej, im się bardziej nawzajem wspieramy, tym dalej zajdziemy. Dlatego porzućmy podziały na tą lub tamtą szkołę, trenerkę, filozofię i zróbmy coś: razem i dobrze.

Udostępniam Wam dwa wspaniałe, motywujące wydarzenia, w których będę pisać o zdrowym rozciąganiu, podsuwać Wam pomysły i inspiracje. Śledźcie oba, bo treści nie zawsze będą się pokrywać.

I co najważniejsze – motywujcie się nawzajem! Bierzcie aktywny udział w wydarzeniach, wrzucajcie swoje fotki z treningów, chwalcie się postępami. Nie jest idealnie? Nie szkodzi! Nie byłoby nas tu, gdybyśmy byli idealni! Poza tym… zawsze można bardziej i więcej i lepiej, od najładniejszego szpagatu istnieje lepszy, głębszy, bardziej poprawny. Ważne, żebyśmy ćwicząc przestrzegali istotnych zasad, rozciągali się zdrowo i z szacunkiem dla naszych mięśni i stawów. Zawsze będą ci, którzy będą robili od nas szybsze postępy, oraz ci, którzy będą robili wolniejsze. Dlatego porównujmy się tylko sami ze sobą, miejmy swoje cele i nie poddawajmy się! <3

linki do wydarzeń:

https://www.facebook.com/events/356020108102325/

https://www.facebook.com/events/383233265349739/

Do dzieła!!!